- Üzgünüz, sadece profesyonel fotoğrafçılar ile çalışmaktayız. Eğer albümlerimizi satın almak isterseniz fotoğrafçınız ile görüşüp bizimle iletişime geçmesini isteyebilirsiniz.
- Profesyonel fotoğrafçı iseniz sitemize üye olup profiliniz onaylandıktan sonra albüm siparişi verebilirsiniz.
- Albüm teslim süremiz 15-20 iş günüdür. Ancak bu süreç düğün sezonunda yoğunluktan dolayı maximum 1 ayı bulmaktadır.
- Evet, extra 100 tl. ödeme yaptığınız taktirde siparişinizi 7 iş günü içerisinde kargolayabiliriz.
- Evet, tüm örnek albümler %20 indirimlidir. Albümün ve ahşap kutunun arka bölümlerinde "STUDIO SAMPLE" ibaresi bulunmaktadır.

- Albüm tasarımlarınızda her bir kenardan 5mm. kesim payı vermeniz bizim için uygundur. Örneğin 30x30 bir albüm tasarımında 310x610mm. ölçülerde tasarımlarınızı oluşturmanız bizim için gayet uygundur.

- Albüm sayfalarınız sizlerin belirlediği dosya numaralarına göre sıralandırma yaptığımızdan dolayı aşağıdaki gibi sıralama yapmanız bizim için yeterlidir.
Örneğin:
xphotography_smithwedding_01.jpg
xphotography_smithwedding_02.jpg
xphotography_smithwedding_03.jpg
xphotography_smithwedding_04.jpg

xhotography_smithwedding_10.jpg
xhotography_smithwedding_11.jpg
and so on…
- Evet, ilk kez çalışacağımız müşterilerimizle herhangi bir renk konusunda sorun yaşamamız için örnek baskıları cüzzi bir miktar karşılığında göndermekteyiz. Böylelikle baskılarımıza göre ekran kalibrasyonlarını ekran kartı ayarlarından rahatlıkla yapabilmektedirler.
- Maalesef farklı müşterilerinizin albümlerinde (birden fazla sipariş için) indirim yapmıyoruz. Ancak aynı çiftin ana albümüne ekleyeceğiniz her 15x15 yada 20x20 aile albümleri %20 indirimlidir.
- Tüm fiyatlarımızda kargo dahildir.
- Tabiki. Dünyanın heryerindeki müşterilerinize albümlerimizi sizin adınıza kargolayabiliriz. Fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz.